Ücretsiz Reklam Ver

Sitemizde ücretsiz reklam vermek için detayları aşağıda ki gibi belirtilmiştir. Bu reklam modeli aynı zamanda link değişim/link exchange olarak da bilinir.

MarmarisTatil.Net sitemizde 3 türlü ücretsiz reklam verebilirsiniz.

1.Aşağıda ki kodu hiç değiştirmeden kendi web sitenizin kod bölümünden <head></head> etiketleri arasına yapıştırıp bize kod yerleştirildi diye haber vermeniz gerekiyor. Onayımızın ardından web siteniz için MarmarisTatil.Net sitesinde istediğiniz müsait reklam alanlarımız arasında ister banner reklam ya da aşağıda ki sayfalarımızdan size uygun olanından text link “dofollow” reklam alabilirsiniz.

<a title=”Marmaris” href=”https://marmaristatil.net”> Marmaris</a>

2. Aşağıda ki kodu kendi web sitenizin footer alanına hiç değiştirmeden yapıştırıp bize kod yerleştirildi diye haber vermeniz gerekiyor. Onayımızın ardından web siteniz için MarmarisTatil.Net sitesinde aşağıda ki sayfalarımızdan size uygun olanından text link “dofollow” reklam alabilirsiniz.

<a title=”Marmaris Tatil” href=”https://marmaristatil.net”> Marmaris Tatil</a>

3. Bu seçenek mavi tur hakkında sayfa içeriği bulunan siteler için geçerli bir link alımıdır. Mavi tur hakkında ki sayfanız için link almak istiyorsanız aşağıda ki kodu hiç değiştirmeden mavi tur sayfanızda <head></head> etiketleri arasına yapıştırıp bize kod yerleştirildi diye haber vermeniz gerekiyor.
<a title=”mavi tur” href=”https://marmaristatil.net/mavi-tur”> mavi tur</a>

Onayımızın ardından web siteniz için https://marmaristatil.net/nerelere-gidilir/marmaris-mavi-yolculuk/ sayfamızdan text link “dofollow” reklam alabilirsiniz.

MarmarisTatil.Net Text Link Reklam Sayfalarımız

Akyaka Gökova

Bozburun

Çamlı

Çiftlik

Dalyan

Hisarönü

İçmeler

Karaca

Karacasöğüt

Orhaniye

Osmaniye

Selimiye

Söğüt

Turunç

2018 marmaristatil.net /