Scuba Dalış

Marmaris, doğası ve uzun yaz ayları süresinde su sporları olarak çok farklı alternatifler sunmaktadır. Tüplü dalış da bunların en ilgi çekici ve en zevkli olanlarından biridir. Bunun keyfini yaşayanlar, dalış tutkunları yaz aylarında buraya gelirler ve düzenlenen turlara katılırlar. Bu turlarda ihtiyacınız olan her türlü dalış malzemelerini bulabilirsiniz. Ekstradan hiçbir malzeme almanıza gerek kalmaz. Turlar yaklaşık 20 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Eğitimli kişiler eşliğinde mavi suların en derinlerine dalmak sizde de bir tutku haline gelebilir.

Marmaris Scuba Dalış

Marmaris ve çevresinde 50 ‘den fazla dalış noktası bulunmaktadır. Hem Ege, hem de Akdeniz sularına dalmak istiyorsanız tam yeridir Marmaris. Turunç mevkii tarafında bulunan Baca Mağarası, Sarı Mehmet Burnu, Keçi Adası Feneri, Hayıtlı, İnceburun Feneri, Abdi Reis Koyu ve Kadırga Koyu en popüler olanlarındandır.

Su altı yaşamının derinliklerine inmek, sualtı canlılarıyla beraber yüzmek yaşayabileceğiniz en güzel tecrübelerden olacaktır. Eğer ilk kez dalacaksanız, su işaretleri ve dalış teknikleri için bir eğitim alacaksınız bu turlarda. Lisanslı eğiticiler sizi bu konuda destekleyeceklerdir. Turunuz süresi boyunca sualtında bütün görüntüler de DVD’ye kayıt edilir ve resimlenir.

Günün sonunda siz bu deneyiminizin görüntülerini satın alabilirsiniz. Ayrıca dalış sertifikanızı da hazırlar eğitmenler. Tur fiyatlarına bulunduğunuz otelden alınmak ve geri dönüşte bırakılmak, öğle yemeği ve tüm dalış ekipmanları dahildir.

Siz de böyle bir deneyim yaşamak, sualtındaki eşsiz ve gizemli hayatı keşfetmek isterseniz Marmaris’te bir dalış turuna katılın.

 

2018 marmaristatil.net /